Dla mnie - fotografa Wiedeń to nieskończone źródło inspiracji. Z jednej strony zachwyca cesarskim blichtrem i symetrią pałaców, z drugiej – przyciąga przytulnym, ciepłym klimatem tradycyjnych kawiarni i zapachem prawdziwej kawy, galeriami. Moja ulubiona to Galeria LUMAS. To przestrzeń, która podkreśla osobowość, dodaje zdjęciom klasy i unikalnego sznytu. Zapraszam Państwa na spacer fotograficzny po mieście, które kocha sztukę i piękno. Zatrzymany czas w jednym z najpiękniejszych miast Europy.